2594 Lynn Ogden Lane

eset

Home   /   شماره سریال های آپدیت ESET Internet Security به تاریخ 29 اردیبهشت ۱۳۹۹

این پست با بقیه ی پست های سایت تفاوت دارد و مخصوص نسخه ESET Internet Security است… دقت کنید که سریال های آپدیت این پست در امروز فقط ویژه ی نسخه ی ایست اینترنت سکوریتی ورژن 9 تا 13 است. در صورتی که نسخه ی برنامه ی شما نود32 ورژن 9 به بالا باشد ممکن است به احتمال 50 درصد بتوانید از این لایسنس ها استفاده کنید اما اگر برایتان کار نکرد در غیر این صورت از لایسنس های دیگری که بصورت روزانه در سایت http://legit-dl.ir قرار می دهیم استفاده بفرمایید.

دقت کنید که: این شماره سریال ها اگر مسدود نشوند تا سال دیگر یعنی تاریخ 26/03/2021 اعتبار دارند. آموزش برای دریافت کد های آپدیت: اول بر روی لینک زیر که متنش با رنگ قرمز مشخص شده کلیک کنید و پس از رد کردن تبلیغ ها به صفحه ای که یوزرنیم و پسورد یا سریال های آپدیت قرار داده شده است منتقل خواهید شد و می توانید کد سریال یا یوزرنیم پسورد آن را در داخل آنتی ویروس نود32 یا نرم افزار سکوریتی ایست یا اسمارت سکوریتی ایست وارد کنید و بصورت رایگان برنامه را به بروز رسانی برسانید.
این شماره سریال ها اگر مسدود نشوند تا سال دیگر یعنی تاریخ 26/03/2021 اعتبار دارند.

برای ورود رایگان به صفحه ی کد سریال های آپدیت ESET Internet Security در تاریخ دوشنبه 29 اردیبهشت ۱۳۹۹ اینجا کلیک کنید و صفحه ی تبلیغات را رد کنید

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *