2594 Lynn Ogden Lane

eset

Home   /   کد های آپدیت ESET SMART SECURITY PREMIUM دوشنبه 29 اردیبهشت 1399

این پست با بقیه ی پست های سایت فرق دارد… توجه نمایید که سریال های آپدیت این پست در امروز فقط ویژه ی نسخه ی ایست اسمارت سکوریتی پرمیوم ESET SMART SECURITY PREMIUM است. در صورتی که نسخه ی مورد استفاده ی شما پرمیوم نیست یا نود32 و ایست آنتی ویروس است لطفا از این لایسنس استفاده نکنید و از لایسنس های دیگری که بصورت روزانه در سایت http://legit-dl.ir قرار می دهیم استفاده کنید.

توجه: این شماره سریال ها اگر مسدود نشوند حدود 6 ماه اعتبار دارند.
روش دریافت کد های آپدیت ایست اسمارت سکوریتی پرمیوم 2020 : اول بر روی لینک زیر که متنش با رنگ قرمز مشخص شده کلیک کنید و پس از رد کردن تبلیغ ها به صفحه ای که یوزرنیم و پسورد یا سریال های آپدیت قرار داده شده است منتقل خواهید شد و می توانید کد سریال یا یوزرنیم پسورد آن را در داخل ایست اسمارت سکوریتی پرمیوم وارد کنید و بصورت رایگان برنامه را به بروز رسانی برسانید. این شماره سریال ها اگر مسدود نشوند حدود 6 ماه اعتبار دارنداما اگر مسدود شوند باید از شماره سریال دیگری استفاده کنید.

برای ورود رایگان به صفحه ی کد سریال های آپدیت ESET SMART SECURITY PREMIUM در تاریخ دوشنبه 29 اردیبهشت ۱۳۹۹ اینجا کلیک کنید و صفحه ی تبلیغات را رد کنید

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *